Qendra Tregtare TEG@teg_tiranaeastgate

📍Qendra tregtare më e madhe & më e vizituar në Shqipëri 📍150 dyqane & hapësira shërbimesh 📍Marka ekskluzive 📍Kinema me 7 salla

https://www.teg.al/

1364 posts 47864 followers 0 following


I NEED A MAN TONIGHT

Qendra Tregtare TEG

30% më lirë në NIKE! Trendet më të fundit të mono-brandit botëror, tashmë me çmime fantastike në TEG! Uljet - just do it! #behappy


0

Qendra Tregtare TEG

4 korriku është shumë pranë! Ti mund të jesh fituesi i makinës së radhës. Merr pjesë në shorte me një blerje minimale dhe rrit shanset për të fituar. #teg #behappy


0

Qendra Tregtare TEG

Springfield ka menduar për ju këtë sezon, uljet deri në -50 % kanë filluar. Nxitoni të blini artikujt tuaj të preferuar me gjysëm çmimi. #behapyy


0

Qendra Tregtare TEG

Cortefiel ka menduar për ju këtë sezon, uljet deri në -50 % sapo kanë filluar. Nxitoni të blini artikujt tuaj të preferuar me gjysëm çmimi. #teg #behapyy


0

Qendra Tregtare TEG

#Repost @enicobani (@get_repost) ・・・ Kush dëshiron të hajë arrën, duhet të thyejë më parë lëvozhgën. Prandaj provoni fatin dhe ju ne @teg_tiranaeastgate ne kete shorte te veçante se dhe ajo qe do fitoni nuk eshte pak por kjo makine. Njeriu provon dhe pastaj fati njerit i bie ndoshta je ti fatlumi prandaj mos rri po duku njehere ketej nga @teg_tiranaeastgate


5

Qendra Tregtare TEG

#Repost @ciljetaxhilaga (@get_repost) ・・・ Uljet ne Teg me vune ne shume dilema dhe Zara ka kaq shume zgjedhje sa nuk di njeriu shkrete c’te beje... Gjithsesi me ne fund, mami Çili i beri zgjedhjet e saj per veten dhe birin ♥️ Mos e mendoni dy here, fundjava duhet kaluar @teg_tiranaeastgate @zara 🌸mama&bubu🌸


1

Qendra Tregtare TEG

Shijoni Ritmin Veror ne TEG me ulje deri ne 50% 😍🛍 #behappy


0

Qendra Tregtare TEG

#Repost @evamurati (@get_repost) ・・・ Dje ne @teg_tiranaeastgate filluan uljet e medha dhe sigurisht iu drejtova dyqanit tim te preferuar @mango ku cdo gje shkonte deri ne 50%ulje! Per te gjithe ju qe me pyetet cfare bleva: per vere fustanet me bel me jane te preferuarit mij (dhe kishte me dizenjo nga me te ndryshmet) per dimer veshja ime uniforme eshte sport chic: xhinse plus xhakete klasike dhe mendoj qe Mango eshte kampion per kete stil! Nje keshille: nxitoni te shkoni sepse uljet dhe masat per modelet me te bukura mbarojne shpejt! 🙌🏻 @fashiongroupalbania


1

Qendra Tregtare TEG

Një quiz për symprehtët, sa ndryshime arrin të gjesh? 😃 Dhe mos harroni: “Në botën e përrallave” ju pret në TEG të Shtunën në orën 18:00 dhe te Dielën në orën 11:00! #behappy


4

Qendra Tregtare TEG

I filluat blerjet? Ejani ne TEG dhe gjeni cdo gje ju duhet deri ne 50% me lire 😊 #behappy


0

Qendra Tregtare TEG

🔊Shijo ritmin e veres ne TEG! Eja dhe zbuloni uljet deri ne 50% ne koleksionet e reja Pranvere - Vere 2019!🛍👑👙🏖 #behappy


0

Qendra Tregtare TEG

Një tjetër makinë dhurohet më 4 Korrik! Eja në TEG dhe për çdo blerje ti mund të bëhesh fitues i një Fiat Panda 2019! Kjo makinë mund të jetë e jotja… #behappy


1

The end.