Citypark Albania@cityparkalbania

✴ • Citypark Albania Shopping Mall • ✴ 😊 • Markat më të njohura italiane dhe koleksionet më të fundit •😊 🛍▪Shopping dhe argëtim pafund▪ 🛍

http://cityparkalbania.com/

4559 posts 11959 followers 28 following


I NEED A MAN TONIGHT

Citypark Albania

Super ofertat e sezonit veror ju ofrojnë alternativat më të mira, në të gjitha dyqanet adidas. Ulje 🎁 deri në 50% në qindra artikuj sportiv 🏀 & lifestyle. Përpara se të niseni me pushime 🏖 ju ftojmë në dyqanet Adidas ku mund te perfitoni nga super ofertat tona! 🤩 Ju mirëpresim në Adidas Citypark 🤗


0

Citypark Albania

Ofertat këtë javë në Big Market Citypark janë 😲 💣BOMBASTIKE💣 Nga data 13 deri në 16 Qershor 📅 Do te gjeni qindra produkte me çmime 🛍 si në asnjë vend tjetër 🛒 Destinacioni i vetëm i blerjeve është Big Market Citypark 😊 Ti di çfarë zgjedh 😍


0

Citypark Albania

☀️▪️Summer stop ▪️☀️ 💯Aquapark💯 ☀️🌴💦⛱ Ju mirëpresim 🤩 📍Adresa : Përbri Citypark 👍 #weekend #loveplace #fun #wingames #waterfall #cocktails #food #shisha #enjoylife #Aquapark


1

Citypark Albania

🔻LoveGUESS🔻 Na vizitoni në Guess Citypark 👍


0

Citypark Albania

Citypark ju uron gëzuar Bajramin! 😍


0

Citypark Albania

Bluze pambuku per meshkuj 👕😊 Na vizitoni në Benetton Citypark 👍 . #newcolletion #newlook #totallook #benettonalbania♥️ #benettonfashion #benettonoline #onlywithus🔝✔️ #SS19


0

Citypark Albania

Momente nga festa e fëmijëve me rastin e 1 Qershorit në Citypark 🤩🎉🧸🎨👯‍♂️👯‍♀️🤹‍♂️ Shopping dhe argetim pafund 😍


0

Citypark Albania

Për Festën e Bajramit 🎆 Big Market ju uron Gëzuar 🤗 me SUPEROFERTA 🤩 Produktet në sektorin e enëve të kuzhinës 🍽 deri në -80% Ulje 🎁 Destinacioni i vetëm i blerjeve ka vetëm 1 emër Big Market Citypark 😊 Ti di çfarë zgjedh 🤩


0

Citypark Albania

Sot 1 Qershori kalamaja 😍 ora 11:00 📆 Gëzuar festën 🥳 Eja dhe Argëtohu me ne 🙋‍♂️🙋‍♀️ Festë , maskota dhe lojra 🎁🐰🎈 • Animatorë 🤹‍♂🤹‍♀ • Tullumbace dhe facepaint 🎈🎨 • Grupi i kërcimit Shake Dance 💃🕺 • Argëtim dhe zbavitje 🤾‍♀️🎁🎉 Citypark , Shopping dhe argëtim pafund 😊 Ju mirëpresim 🤗


0

Citypark Albania

Dolce&Gabbana The Only One 2 🤩 Na vizitoni në Beauty Point Citypark 🤗


0

Citypark Albania

New Season SS2019 🤩 SARAR #spring #summer 2019 Sepse eleganca dhe cilesia ben diferencen.. #SS2019 #SARTORIA #business #ceromonial #blacktie Na vizitoni ne Sarar Citypark 🤗


0

Citypark Albania

Koleksioni më i ri i atleteve për fëmijë 😍 Cilat mendoni se do të pëlqenin më shumë vogëlushët tuaj? 🤔✨ . Këto dhe shumë modele të tjera mund ti bëni tuajat duke na vizituar në Adidas Citypark 👈🔝 #new_arrivals #adidas_al #adidas_kids


0

The end.